انتخاب صحیح شماست که موفقیت تان را تضمین می کند

مشاوره

اگر تاکنون نتوانسته اید دانشگاه مورد نظرتان در آلمان برای ادامه تحصیل را پیدا کنید و یا مسیر مناسبتان را در زمینه بازرگانی انتخاب کنید به توضیحات زیر دقت بفرمائید.

 

به علت تغییر مداوم قوانین دانشگاههای آلمان برای دانشجویان خارجی، یکی از بهترین و مطمئن ترین راههای ممکن برای اخذ پذیرش، جستجوی اینترنتی مستقیم در سایت دانشگاه مورد نظر ومکاتبات مستقیم با خود دانشگاه می باشد و با این روش شما میتوانید در مبالغ اضافی که واسطه گران از شما درخواست می کنند صرفه جویی کنید. مراحل مشاوره به اینصورت می باشد که شما بعد از انتخاب یک دانشگاه در آلمان تمامی اطلاعات مربوطه را توسط اینجانب بصورت ترجمه شده دریافت کرده و بقیه مکاتبات با مراجع مربوطه انجام خواهد گردید. هزینه مشاوره ساعتی 40000 تومان می باشد.

اگر قصد مهاجرت به آلمان ویا قصد سرمایه گذاری در کشور آلمان را دارید مشاورات لازمه و مکاتبات رسمی توسط اینجانب بعمل آمده و در صورت نیاز سفر به آلمان و یا همراهی شما بعنوان مترجم امکان پذیر میباشد . اینجانب دارای پاسپورت آلمانی بوده وآشنا به مراحل اداری وقوانین موجود در کشور آلمان میباشم.

برای پزشکانی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند بعد از تکمیل مدارک وقبولی در امتحان B2 پشتیبانی لازم جهت جستجوی مقاطع شغلی مناسب در کلینیکهای آلمانی داده خواهد شد.

دوره های زبان آلمانی
اطلاعات مدیریت

 اینجانب محمدرضا یعقوب نژاد پازوکی  ۱۳ سال مقیم کشور آلمان بوده ودر مقاطع مختلف دانشگاهی وشغلی به شرح زیر فعالیت نموده ام :

اولین دوره در کشور آلمان نزد آموزشگاهای زبان متفاوت جهت کسب رتبهC 1(مقطع مورد نیاز جهت پذیرش از دانشگاهای آلمان)می باشد. در مراحل بعدی اینجانب دیپلم کشور المان را با موفقیت به پایان رسانده( در واقع اینجانب دارای دیپلم از ایران وآلمان میباشم). در مقطع بعدی اینجانب در دانشگاه فنی karl Benz   در شهر Koblenz در رشته طراحی ساختمان شروع به تحصیل وبا موفقیت به پایان رساندم و سپس در شرکت نقشه کشی و پیمانکاری Rhein Mosel Bau مدیر پروژه شهرسازی شهر کوبلنز بوده و پس از آن برای ادامه تحصیل و اخذ تخصص در رشته راهسازی و طراحی کنالکشی شهری و زیباسازی شهری به شهر کلن رفته و در دانشگاه Rheinische Akademie Köln  ادامه تحصیل دادم وبا موفقیت این دوره تخصصی را به پایان رسانده و در مقاطع ذکر شده همواره تدریس زبان آلمانی برای دانشجویان مقیم آلمان بصورت حرفه ای و تخصصی می بوده و همچنین تجربه تدریس در آموزشگاه های مختلف در ایران را نیز دارا می باشم.
 
اطلاعات تماس

 

 

ایمیل : rezapazoki10@yahoo.de
 

 

چند ضرب المثل آلمانی

 

 Das Eisen schmieden, solange es heiß ist.

ترجمه: تا آفتاب می درخشد، علف ها را خشک کن.

معادل: تا تنور داغ است نان را بچسبان، تا تنور گرم است نان دربند.

 
Den Wald vor lauter Bäumen nicht sehen.
ترجمه: از انبوه درختان جنگل پیدا نیست.
معادل: آنقدر جلو چشم بود که دیده نمی شد.
 
برای مشاهده بقیه ضرب المثل ها به اینجا مراجعه کنید...