انتخاب صحیح شماست که موفقیت تان را تضمین می کند

زبان آلمانی Zertifikat C1

 1 جلسه معادل 1/5 ساعت وثبت نام بصورت 10 ویا 20 جلسه انجام میگیرد 

 

  1 جلسه 10 جلسه 20 جلسه
خصوصی 90000 900000 18000000
نیمه خصوصی (2 نفره) 65000 650000 12000000
نیمه خصوصی (3 نفره) 50000 500000 10000000
  • در صورت تمایل به کلاسهای نیمه خصوصی به قسمت تماس با ما در سایت مراجعه و فرم موجود را تکمیل ودر قسمت (پیام) کلمات زیر را درج بفرمایید :(نیمه خصوصی 2 نفره) ویا (نیمه خصوصی 3 نفره) . شما میبایست زمات کوتاهی منتظر بمانید تا شخص ثالث در مقطع شما پیدا شود سپس با شما جهت زمان شروع کلاس تماس گرفته خواهد شد.
  • ثبت نام به صورت 10 جلسه ای انجام میگیرد.
  • در صورت ثبت نام به صورت پکیج 50 جلسه ای برای دوره های فشرده یکماهه، برای متقاضیانی که تمام شهریه را در ابتدا پرداخت نمایند، % 10 تخفیف منظور میگردد.
  • قیمت ها به تومان درج شده است.
دوره های زبان آلمانی
اطلاعات مدیریت

 اینجانب محمدرضا یعقوب نژاد پازوکی  ۱۳ سال مقیم کشور آلمان بوده ودر مقاطع مختلف دانشگاهی وشغلی به شرح زیر فعالیت نموده ام :

اولین دوره در کشور آلمان نزد آموزشگاهای زبان متفاوت جهت کسب رتبهC 1(مقطع مورد نیاز جهت پذیرش از دانشگاهای آلمان)می باشد. در مراحل بعدی اینجانب دیپلم کشور المان را با موفقیت به پایان رسانده( در واقع اینجانب دارای دیپلم از ایران وآلمان میباشم). در مقطع بعدی اینجانب در دانشگاه فنی karl Benz   در شهر Koblenz در رشته طراحی ساختمان شروع به تحصیل وبا موفقیت به پایان رساندم و سپس در شرکت نقشه کشی و پیمانکاری Rhein Mosel Bau مدیر پروژه شهرسازی شهر کوبلنز بوده و پس از آن برای ادامه تحصیل و اخذ تخصص در رشته راهسازی و طراحی کنالکشی شهری و زیباسازی شهری به شهر کلن رفته و در دانشگاه Rheinische Akademie Köln  ادامه تحصیل دادم وبا موفقیت این دوره تخصصی را به پایان رسانده و در مقاطع ذکر شده همواره تدریس زبان آلمانی برای دانشجویان مقیم آلمان بصورت حرفه ای و تخصصی می بوده و همچنین تجربه تدریس در آموزشگاه های مختلف در ایران را نیز دارا می باشم.
 
اطلاعات تماس

 

 

ایمیل : rezapazoki10@yahoo.de
 

 

چند ضرب المثل آلمانی

 

 Das Eisen schmieden, solange es heiß ist.

ترجمه: تا آفتاب می درخشد، علف ها را خشک کن.

معادل: تا تنور داغ است نان را بچسبان، تا تنور گرم است نان دربند.

 
Den Wald vor lauter Bäumen nicht sehen.
ترجمه: از انبوه درختان جنگل پیدا نیست.
معادل: آنقدر جلو چشم بود که دیده نمی شد.
 
برای مشاهده بقیه ضرب المثل ها به اینجا مراجعه کنید...